bdr näohooldused

Kosmeetik Karin Soe

bdr – beauty defect repair e. iludefektide korrigeerimise meetod on välja töötatud enam kui kui 30 aastase rikkaliku kosmetoloogiakogemuse ja teadussaavutuste baasil.

Kosmetoloogide kasutusse on jõudnud varasemalt ainult meditsiinis intensiivprotseduurides, ravi- ja rekonstruktiivsel eesmärgi kasutusel olnud aktiivained.

Dermatseutikumid on nahahooldusvahendid, mis lisaks naha välimuse parandamisele, omavad tõhusat positiivset füsioloogilist toimet rakutasandil.

bdr metoodika loomisel lähtuti otseselt klientide soovidest ja vajadusest tõhusa teraapiasüsteemi järele, mis tagaks iludefektide ja nahastruktuuri korrigeerimise, vabanemise ilma ilukirurgia abita ebameeldivust tekitavatest iluvigadest: kortsud näol ja kaelal, miimikajooned, aknearmid ja pigmendilaigud. Samas ei vajaks taastumisaega ning välistaks soovimatud kaasuvad nähud, mis häirivad igapäevast elurütmi protseduuri järgselt. Selle tulemusi on näha juba peale esimest protseduuri.

Nanotehnoloogia tagab aktiivainete kiirema imendumise, soovitud toime saabumise ja pikema toimeaja.

Olulisel kohal on täiuslik, detailideni välja töötatud ning teaduspõhiste histoloogiliste uuringutega tõestatud keemilise koorimise süsteem. Kümne erineva sügavuse ja intensiivsuse astet põhinevad erineva kontsentratsiooni 10-40% ja pH-ga (3.5-1) piim- ja sidrunhappe kompleksil ning väikesemolekulaarsel suhkruroost eraldatud glükoolhappel. Naha ettevalmistamiseks kasutavad puhastustooted on mineraalõli, seebi- ja alkoholivabad. Keemilise koorimise süsteemi muudavad täiuslikuks spetsiaalne ettevalmistav, pH taset korrigeeriv geel ning happekoorimise järgselt kasutatav spetsiaalne neutraliseerija.

BDR HOOLITSUSED

bdr noorendav ja korrigeeriv intensiivhooldus keemilise koorimisega kuivale nahale

Hooldus kortsude tasandamiseks, kuiva naha niisutamiseks, naha toonuse tõstmiseks ja pigmendilaikude eemaldamiseks.

Põhineb happelisel koorival piim- ja sidrunhappe kokteilil (10-40%, pH 3,5-1). Nahka taastavad, siluvad ja noorendavad dermatseutilised aktiivseerumid ja aktiivmask, mida saate veel kodus kasutada teraapiana 3-4 korda.

Kestvus: kuni 1h

Hind: 50€

bdr puhastav intensiivhooldus keemilise koorimisega rasusele ja probleemsele nahale

Hooldus suurepoorilise naha, armide ja pigmendilaikude korrigeerimiseks. Nahka noorendav ja põletikuvastane toime.

Põhineb glükoolhappel (10-40%, pH 3,5-1). Nahka taastavad ja noorendavad dermatseutilised aktiivseerumid ja aktiivmask, mida saate veel kodus kasutada teraapiana 3-4 korda.

Kestvus: kuni 1h

Hind: 50€

bdr värskendav ja niisutav näohooldus

Värskendav hoolitsus noorendab ja niisutab nahka, korrigeerib naha stressi- ja pigmendimuutusi. Intensiivhooldus sisaldab ensüümkoorimist,  nahka stimuleeritakse spetsiaalse seerumi ja efektimaskiga, mida saate veel kodus kasutada teraapiana 3-4 korda.

Maski ajal dekoltee ja kaelamassaaž. Suurepärane lõõgastus koos silmnähtavate tulemustega.

Kestvus: kuni 1h

Hind: 45€

bdr hooldus meeste näonahale

Niisutav, puhastav ja noorendav hooldus sisaldab 3 olulist etappi: kerge happega koorimine, nanoseerum ja aktiivmask.

Hoolduses loob heaolu mõnus õlamassaaž ja taastav aktiivmask, mis vähendab miimilisi kortse silmade ning suu ümbruses.

Kestvus: kuni 1h

Hind: 45€

Lõõgastav näohoolitsus massaaziga

Hooldus sisaldab näonaha pinnapuhastust ja vastavalt vajadusele sobivat koorimist, mis valmistab naha ette sobiva dermatseutilise aktiivseerumi imendumiseks. Seejarel lõõgastav näo-ja dekolteemassaaz ja kreem.

Kestvus: kuni 1h 15 min

Hind: 40€

Näonaha hooldus mehaanilise puhastusega

Hooldus sisaldab pinnapuhastust, ensüümkoorijaga elutute naharakkude eemaldamist, bdr re-action toonik valmistab naha ette mehaaniliseks komedoonide puhastamiseks ja puhastav mask ahendab ja puhastab poore ning rahustab nahka.

Kestvus: kuni 1h 15 min

Hind: 35€