Juuksur

   
LÕIKUSED  
NAISED:  
Mudel-/trendilõikus (pesu + lõikus + föönitamine) 25-35 €
Juuste lõikus pesuta 20 €
Juukseotste tasandus pesuta 15 €
Juukseotste tasandus pesuga 20 €
Tuka lõikus 5 €
MEHED:  
Mudel-/trendilõikus 20 €
Lihtne masinalõikus 15 €
LAPSED JA NOORUKID:  
0 kuni 7a 15 €
8 kuni 15a 15 €
Tüdrukute juuste lõikus (koos pesuga) 20 €
SOENGUD:  
Pesu + föönisoeng 15-20 €
Pruudisoeng 30-35 €
Osaliselt ülespandud soeng 20-25 €
Pidulik ülespandud soeng 25-35 €
Punutised 10 €
Tangilokid 10-15 €
   
VÄRVIMINE:  
Värvimine + föönisoeng  
Põhjavärv kuni 2cm 50 €
Lühikesed juuksed (poisipea) alates 50 €
Poolpikad juuksed (õlgadeni) 55 €
Pikad juuksed 60 €
Ülipikad juuksed alates 65 €
Värvimine + lõikus + föönisoeng  
Põhjavärv kuni 2cm alates 50 €
Lühikesed juuksed (poisipea) alates 55 €
Poolpikad juuksed (õlgadeni) 60 €
Pikad juuksed alates 65 €
Ülipikad juuksed alates 70 €
Salgutamine + lõikus + föönisoeng  
Lühike juus 50-60 €
Poolpikad juuksed (õlgadeni) 60-65 €
Salgutamine + lõikus + toonimine + föönisoeng  
Lühike juus 60-65 €
Poolpikad juuksed (õlgadeni) 65-70 €
Pikad juuksed 70-75 €
Ülipikad juuksed 80-85 €
   
 

JOICO K-PAK JUUSTEHOOLDUS                              20-35 €

Joico juukseravi on väga tõhus ja kohese efektiga hooldus. Patenteeritud kodramin kompleks on ainulaadne oma niisutuse tõhususe poolest. Saladus peitnub molekuli suuruses millega võimaldatakse sissepääs sügavale juuksekarva sisemusse. Ravi on tõhusaks abivahendiks blondeeritud juustele ning nn. “õlekõrt” meenutavatele juustele. Eesmärk on puhastada juuksed viimistlusvahendite jääkidest ning toita ja niisutada juukse karva intensiivselt seesmiselt kui ka väliselt. Raviprotseduur kestab 1 tund ja koosneb neljast etapist.

Esimeses etapis puhastatakse juuksed sügavuti, eemaldades vees lahustamatud silikoonid ja viimistlustoote jäägid. Kuna juuksed on eri pikkuses kahjustunud erinevalt, on ka juuksekarva pH-tase ebaühtlane.Teises etapis ühtlustatakse pH-tase juurtest otsteni. Selle tulemusena muutuvad juukse pealispinda katvad soomused elastseks. Elastsus on vajalik selleks , et imepisikesed niisutavad Kodramin kompleks molekulid pääseksid kolmandas faasis maksimaalselt juuksekarva sisemusse. Kolmandas etapis tugevdatakse juukseid sügaval juuksekarva sisemuses. Neljandas etapis sulgetakse juukse soomuskiht, samal ajal tehes peamassaaži.

Tulemus on silmaga nähtav ka tugevalt kahjustatud juustel ning esmane efekt püsib kuni kuus nädalat.

OLAPLEXI JUUSTEHOOLDUS                              35-45 €

Mis on Olaplex?

Olaplex on esimene rahvusvaheliselt tunnustatud professionaalne juuksehooldustoode, mis võimaldab kaitsta juukseid erinevatel keemilistel protseduuridel tekkivate kahjustuste eest.

Sisaldades patenteeritud toimeainet, mille leiutajateks on Dr. Eric Pressly ja Dr. Craig Hawker, aitab see taastada ja luua termilise, mehaanilise ja keemilise töötlemise käigus katkeda võivaid soola– ja disulfiidväävlisidemeid juukse südames e. korteksis. Lisaks tõhusale juukse seespidisele taastavale ja kaitsvale toimele omab toode ka kohest hooldavat ja tugevdavat toimet juukse väliskihil e. soomuskihil ning pikendab värvi püsivust.

Olaplex on erakordne abivahend vältimaks juuste kahjustusi keemilise töötlemise ajal ning äärmiselt tõhus eraldiseisva taastava ja tugevdava hooldusprotseduurina juba rikutud juustele.

KODUHOOLDUSED:

NO3 Hair Perfector

On kodus kasutamiseks mõeldud osa Olaplex’i hooldusest. Sisaldab samu toimeaineid, mida NO1 ja NO2, tänu millele saab klient jätkata kodus juuste tervendamist ja hooldust.

Kasutamine: Kanna väike kogus NO3 rätikukuivadesse juustesse. Kammi läbi ja hoia juustes vähemalt 10 minutit (soovitatavalt kauem, toode toimib nii kaua, kuni juus on niiske). Seejärel loputa ja hoolda tavapäraselt šampooni ja palsamiga. Eriti kahjustatud juuste puhul võib NO3 kasutada rohkem kui 1 kord nädalas.

NO4 Bond maintenance šampoon

Olaplex Bond Building molekuli sisaldav šampoon, mis taastab ja tugevdab juukseid seespidiselt, aitab säilitada vajalikku niiskuse taset juustes, lisab juustele läiget ning muudab need kergesti käsitletavaks. Sobib kôikidele juuksetüüpidele

NO5 Bond maintenance palsam

Juukseid sügavuti taastav, parandav ja niisutav palsam. Kôrvaldab juustesse tekkinud kahjustused, vähendab kahusust, silub ning lisab juurde läiget. Sobib kõikidele juuksetüùpidele. Sulfaadivaba, parabeenivaba, gluteenivaba, vegan, ei sisalda pähkli allergeene ja on juuksevärvi kaitsva toimega.

Väga toitev, sobib kasutamiseks NO3 hoolduse osana 1 kord nädalas.

NO6 Bond Smoother

Juukseid taastava Olaplexi molekuliga rikastatud siluv juuksekreem, mis pehmendab, niisutab ja tugevdab juukseid ning kiirendab juuste kuivamise aega. Annab juustele õrna hoiaku, kuid ei muuda juukseid raskeks.

NO7 Bonding Oil

Kõrgelt kontsentreeritud imekerge taastav viimistlusõli. Suurendab oluliselt sära, pehmust ja värvi erksust. Vähendab juuste lendlevust ja kahu. Kaitseb kuni 230° kuumuse eest.