Ella Baché

Kosmeetik Kristiina Jaago

Tuntud ja tunnustatud profisari.

Ella Baché edulugu põhineb puhtatel ja kõrgväärtuslikel toorainetel loodud nahahooldus programmidel (beauty recipes), mis on läbi aegade teda hoidnud oma kindlal positsioonil kui üks lugupeetumaid nahahooldus eksperte – kõikidel kontinentidel maailmas.

Ligi 80a. arengulooga sari on pidevas liikumises üha innovatiivsemate avastuste poole. Ella Baché tootekataloog meenutab piltlikult retseptikogumikku, kus igal tootegrupil on oma täpselt väljatöötatud ja spetsiifiline iluretsept.

Väärtustades tervist ja puhtust on Ella Baché läbi aegade esindanud looduslähedust,  kust pärinevad ka enamik vastuseid erinevatele iluravi puudutavatele küsimustele – alates võitlusest vistrikega kuni igavest noorust säilitamise tõeni.

Ella Baché Näohoolitsused 

Ella Baché BASIC -ebapuhtus ja probleemne nahk, puhastav hoolitsus,  75 min -PURIFYING INTEX2   55 €

Naha puhastamine ebapuhtusest, rasu tasakaalustamine ja pooride ahendamine absorbeeriva maskiga (INTEX2) Sisaldab vajadusel mehaanilist puhastust.

Ella Baché BASIC – niisutav hoolitsus HYDRA REPULP 90 min   60€

Optimaalse niiskuse taastamine kudedes, efektiivne nahka uuendav hoolitsus kuivale nahale. Taastab stressist, niisutab ja annab nahale ühtlase sileduse. Lõpunoodiks lõõgastav massaaž kreemmaskiga.

Ella Baché PEELING NEOPERFECT 26% happehoolitsus 75 min   70€

Kirgastav toime puhtusele ja jumele. Ühtlane naha tasapind ja nähtamatud poorid. Pehme ja hingav nahk. Hoolitsus sisaldab hoolitsuse viimistlusena rahustavat massaaži.

Ella Baché SPECIFIC kortse täitev ja näokontuure pinguldav hoolitsus 90 min 85€

Eksklusiivne Spirulina superfood nutrifilling näohoolitsus silendab kortsujooni ja pinguldab näokontuure. Niisutab ja aktiveerib rakkude uuenemist, annab uut elu-energiat nii sees kui välispidiselt.

Ella Baché SPECIFIC – EKSTRA ENERGIA PREMIUM HOOLITSUS 90 min   85€

Anti-stress, ekstra energiat andev hoolitsus koos C vitamiini ja AHA hapetega. Aktiveerunud hapniku ainevahetus toob nahale särava jume ja uue toonuse (Mask Lisse). Spetsiaalne tähelepanu silmaümbrusele! Kaotab väsimuse ja tumedad varjud.

Ella Baché TOITEV HOOLITSUS vananev/kuiv nahk 50+  90 min   60€

Rikkalikult toitvate toimeainetega (Omega 3-6-9, oliiviõli) hoolitsus vananevale nahale, nahka toitva massaaži ja kreemmaskiga.

Ella Baché BLANC DE TEINT – Pigmenti ühtlustav hoolitsus 90 min   70€

Spetsiaalselt nahatooni ühtlustav hoolitsus, ebaühtlasele ja pigmenteerunud piirkondadega nahale, igas vanuses. Iga hoolitsuskord annab poole tooni võrra heledama naha. Soovitatav aktiivkuurina 3-5x.