pHformula näohooldused

Kosmeetik Jane Lass-Keskküla

pHformula sügavpuhastav hooldus I.N.S.T.A.N.T poore ahendava maskiga 1h 50€

Hooldus puhastab sügavuti nahka, parandab nahapinna struktuuri, ühtlustab naha jumet ning aktiveerib nahauunedusprotsessi. Hoolduse käigus ei kasutata aurutamist. Nahk puhastatakse, eemaldatakse rasu ja kooritakse spetsiaalse koorijaga kuni 10 minutit. Vajadusel järgneb pooride mehaaniline puhastus. Nahale kantakse INSTANT feerulhappemask, mis ahendab tugevalt poore ja pinguldab nahka. Hooldus lõppedes kantakse nahale seerum ja rahustav kreem.

pHformula V.I.T.A.C C- vitamiini hooldus niisutava, poore ahendava või vananemisvastase maskiga 1h 55€

C-vitamiini niisutav ja sära andev hooldus. Hooldus parandab naha pinnatekstuuri. L-askorbiinhape tugevdab naha kollageeni ja elastiini võrgustikku.V.I.T.A.C hooldusele on lisatud mask vastavalt nahatüübile. Hooldus sobib tuhmile, elutule või/ja lõtvunud nahale, hüperpigmenteerunud, päikesekahjustunud või suurepoorilisele ja/või liigse rasueritusega nahale.  Sobib ka rasedatele ja rinnaga toitvatele emadele. Suurepärane naha turgutus enne olulisi sündmusi.

pHformula 365 Signatuur hooldus – säraandev, pinguldav, sügavalt niisutav hooldus koos näo, kaela ja turja piirkonna massaažiga 90min 63€

Aastaringselt sära, sügavniisutust ning pinguldust pakkuv hooldus näole, kaelale ja dekolteele. Tegemist tõeliselt luksusliku hooldusega, mille käigus edastatakse aktiivaineid topelt koguses nahakihtidesse, mille tulemusena on nahk siledam ja niisutatum. Nahk puhastatakse, eemaldatakse rasu ja kooritakse kuni 10 minuti vältel õrna koorijaga. Seejärel teostatakse massaaž seerumi ja spetsiaalse kreemiga, millele järgneb sügavniisutav hüaluroonhapet sisaldav mask. Hoolduse lõppedes kantakse nahale rahustav lõpukreem ja vajadusel UV kaitse.

pHformula A.G.E 365 vananemisvastane näohooldus maskiga 60min 50€

Nahka uuendav protseduur, mis leevendab naha vananemise ilminguid. Nahk on pärast protseduuri säravam, siledam, jume ühtlasem. NB! Kuna tegemist leebe happega, saab protseduuri teostada suvekuudel. Vaatamata sellele peab klient kasutama vähemalt 10 päeva jooksul tugevamat päikesekaitset.

pHformula A.C.N.E 365 akne ja probleemse naha näohooldus koos maskiga 60min 50€

Aitab hoida kontrolli all probleemset nahka. Lahuses olevad ained aitavad lahustada ummistusi. Lahus pakub põletikuvastast leevendust. Hoolduse järgselt põletikukolded vähenevad, nahk on siledam, aknest tekkinud pigmentatsioon muutub heledamaks. NB! Kuna tegemist on leebe happega, saab protseduuri teostada suvekuudel. Vaatamata sellele peab klient kasutama vähemalt 10 päeva jooksul tugevamat päikesekaitset.

pHformula A.G.E vananemisvastane näohooldus koos maskiga 60min 59€

Tõhus nahka uuendav protseduur, mis leevendab naha vananemise ilminguid (näiteks kortsud, pigmendimuutused, tuhm nahk, lõtvunud nahk, pindmised ja keskmise sügavusega miimikakortsud). Nahk on pärast protseduuri säravam, siledam, jume ühtlasem. NB! Kuna tegemist tugeva happega, ei teostata protseduuri suvekuudel.

pHformula A.C.N.E akne ja probleemse naha näohooldus koos maskiga 60min 59€

A.C.N.E. aktiivlahus aitab kõrvaldada peamised akne ilmingud nagu komedoonid, põletikud, vistrikud ning ebatasane naha pind. Aktiivlahus läbistab tõhusalt poore, lahustab sinna kogunenud mustuse ning hoiab kontroll all mikroobide vohamise aknele kalduvas nahas. Lahus pakub põletikuvastast leevendust koos tugeva keratolüütilise toimega, aidates normaliseerida probleemset nahka. Hoolduse järgselt põletikukolded vähenevad, nahk on siledam, aknest tekkinud pigmentatsioon muutub heledamaks. NB! Kuna tegemist on tugeva happega, ei teostata protseduuri suvekuudel.

pHformula M.E.L.A hüperpigmentatsiooniga näonaha hooldus koos maskiga 60min 62€

Unikaalne pHformula „energiasavi“ vähendab epidermisesse kogunenud melaniini, pärsib melaniini tekitava ensüümi aktiivsust. Samal ajal stimuleerib epidermise uuenemist ja kiirendab olemasoleva melaniini eemaldumist nahast. NB! Kuna tegemist on tugeva happega, ei teostata protseduuri suvekuudel.

pHformula C.R kroonilise punetuse, tundliku naha näohooldus koos maskiga 60min 59€

Tõhus nahauuendushooldus kroonilise punetuse ja rosaatseale kalduva naha puhul. Sümptomid: nina, põskede või lõua püsiv nahapunetus, kergesti ärrituv nahk, mis sageli kipitab või pakitseb, tihti kaasnevad väikesed silmaga märgatavad veresooned. Hoolduse järgselt väheneb punetus. Nahk muutub tugevamaks ja vähem vastuvõtlikumaks. NB! Kuna tegemist on tugeva happega, ei teostata protseduuri suvekuudel.

pHformula N.E.C.K Complex erihooldus kaelale ja dekolteele 20min 35€

Unikaalne pHformula „energiasavi“ vähendab epidermisesse kogunenud melaniini, pärsib melaniini tekitava ensüümi aktiivsust. Samal ajal stimuleerib epidermise uuenemist ja kiirendab olemasoleva melaniini eemaldumist nahast. NB! Kuna tegemist on tugeva happega, ei teostata protseduuri suvekuudel.

Lõõgastav näo ja dekoltee massaaž lisatud hooldusele 20min 10€

Hooldus põhihooldusele lisaks