CHI

 

Maailmakuulus juuksehooldussari CHI nüüd ka Eestis!

Tiffany Ilusalongis on nüüd saadaval maailmakuulus professionaalne juuksehooldusbränd CHI.

USA’s 60´ndatel alguses saanud kompanii Farouk Systems Inc hõlmab endas mitut erinevat kaubamärki – CHI, Farouk Royal Treatment by Chi, Biosilk, Sunglitz jne. Farouk Systems`i looja on Farouk Shami, kes on olnud ise tegevjuuksur! Olles ise väga allergiline paljudele ainetele, mida juuksehooldustooted sisaldavad, on tema missiooniks algusest peale luua turvalisem, ohutum ja kvaliteetsem keskkond nii juuksurile, kui kliendile. Just neid printsiipe silmas pidades on ta olnud teerajaja juuksemaailmas!

Farouk Systems INC  asub USA`s Hustonis ning täna saavad nad uhkusega öelda, et nende tooted valmivad koostöös NASA teadlastega.

Esileedide valik

Kodumaal USAs on CHI kosmeetika üks autoriteetsematest brändidest juuksetööstuses. Tänaseks on ameerika tootja pooldajateks kuningliku perekonna liikmed, esileedid ja mitmed riigipead üle maailma. Firmale on pakutud isegi võimalust avada CHI Salong Washingtonis, Valges majas, kõrgete ametnike teenindamiseks.

Juba 10 aasta jooksul on CHI olnud alaliseks partneriks ja toetajaks sellistel konkurssidel nagu Miss Universe ja Miss USA.

Selline populaarsus on mitmeaastase uurimustöö, progressiivsete lahenduste rakendamise ja CHI juustekosmeetika tõeliselt kõrge kvaliteedi arendamise tulemus.

Täna toodetakse CHI kaubamärgi all juuksevärvi, mis ei sisalda ammoniaaki ega PPD-d, juuste värvi eemalduseks, keemiliste lokkide tegemiseks ning püsiva juuste sirgendamise jaoks ekstra loodud ammoniaagivabu tootesegusid ning samuti ka hooldus-ja viimistlusvahendeid – ehk siis täieliku tootevaliku professionaalseks ja kodus kasutamiseks.

Kellele sobib CHI?

 • End väärtustavale ja moeteadlikule inimestele
 • Allergikutele
 • Rasedatele naistele ja imetavatele emadele
 • Õhukeste ja väljalangevate juustega inimestele
 • Kauneid juukseid ning häid emotsioone armastavatele inimesele

25 aastat kogemust ammoniaagivaba juuksevärvi tootmisel – see on väärtus, mida ei saa osta!

CHI juuksevärve hindavad kõrgelt stilistid ja juuksurid 100.maailma riigis:

 • 95 usalduslikku ja luksuslikku värvitooni, neist 8 on mixtoonid
 • Võimalus värvida juukseid heledamaks kuni 8 tooni
 • Võimalus värvida heledamaks eelnevalt värvitud juukseid
 • Eelsegatud Coverage Plus – 100% halli katvus
 • 15-minuti värv
 • Kauapüsiv, võrratu läige
 • Rikkalikud, elavad punased toonid
 • Sensatsiooniliselt lummavad brünetid toonid
 • Leegitsevad vasksed toonid
 • Moekad šokolaaditoonid
 • Eriline High Lift Blondes – kuni 5 tooni võrra helendamist
 • Ammoniaagivaba ja meeldiva tagasihoidliku aroomiga
 • Ei kuivata, riku ega lõhu juukseid.
 • CHI 44: keraamika ja infrapuna tagavad värvi maksimaalse tungimise juuksesse
 • Ioonne tehnoloogia: ioonne laeng (+/-) kinnitab värvained sügavale juuksesse
 • CHI ioonsed värvained jätavad uskumatu kirkuse, läike ja kestvuse
 • Naturaalset siidi sisaldavale, kreemjale koostisele on lisatud niisutust ning siledust tagavaid ühendeid

Ammoniaagivaba CHI Ionic Permanent Shine Haircolor

CHI Ionic Permanent Shine juuksevärvis on ammoniaak asendatud pehme, ent siiski tõhusa leelisega, mida kutsutakse MEA (monoetanoolamiin). Juuksevärvides kasutatakse aluselist ammoniaaki selleks, et juuksekarva paisutada  ja soomuskihti avada tõstes samas ka juukse loomulikku (5,5) Ph taset. Ammoniaagi segamisel vesinikperoksiidiga tekivad ebapüsivad gaasid, millega kaasnebki ebastabiilne pH-tase, mis omakorda mõjub juustele kahjustavalt. Ammoniaak ei mõju negatiivselt ainult kiudkihile, vaid kahjustab ka proteiini, mille nimeks on türosiin ning mis asub juukse sees. Kui türosiin kahjustada saab, ei suuda see värvi juukses hoida ning juus muutub kuivaks ja rabedaks.
MEA (monoetanoolamiini) segamisel vesinikperoksiidiga gaase ei teki ja värvimisel säilib juukse pH-tase. Juuksesoomust ei avata liiga agressiivselt, mis minimaliseerib võimalikud kahjustused

Pärast CHI toodete kasutamist näevad juuksed välja nagu luksuslik siidist kangas!

Hooldustooted salongi ja koju: CHI, Farouk Royal Treatment by Chi , CHI Organics, CHI Enviro, CHI Man jpm.

CHI professionaalne juuksehooldussari on ainult salongis müüdav sari, mida soovitab kliendile professionaalne juuksur. Sarja kuuluvad erinevad šampoonid, palsamid, maskid, juukselakid, viimistlusvahendid, mis katavad ka kõige spetsiifilisemad vajadused. CHI pakub eraldi sarja ka meestele, lastele ning isegi lemmikloomadele.

Kõik tooted sisaldavad naturaalset hüdrolüüsitud siidi, CHI 44 keraamikat füüsikaliste protsesside tõhustamiseks jm juustele vajalikke koostisosi. Aerosoollakkide tootmisel on kasutaud keskkonnasäästlikku gaasi.

Farouk Royal Treatment by CHI

On eksklusiivne kuningannalik sari, eelkõige koduseks hoolitsuseks eriti nõudlikule, kvaliteeti  ja luksust hindavale kliendile.

Kõik sarja kuuluvad šampoonid, palsamid, viimistlustooted ning juukseid tervendavad tooted sisaldavad luksuslikku valget trühvlit, naturaalset siis ja pärli. Valge trühvel on üks hinnalisemaid looduse ande ning peetakse väärtuselt kõrgemaks kui plaatinat! Ta on kõige rikkalikum B- vitamiinide allikas, omades seega märkimisväärset vananemisvastast, teraapilist ja taastavat mõju juustele.

Kes on proovinud teab millest jutt!

Eesti naiste südamed on juba jäägitult võitnud juukseid raviv seerum Pearl Comlex, Volume Shampoo ja Aqua Charge palsam!

Kogu juuksehooldussarja läbib sõltuvust tekitavalt meeldiv aroom!

CHI Organics

On orgaaniline ja kõrgkvaliteetne sari  ökotoodete austajatele.

Sarja läbivaks noodiks on oliiv.

Toodete koostises on märkimisväärne nimekiri erinevatest taimsetest mõjuainetest nagu sidrunhein, tüümian, basiilik jpm.

Erinevalt paljudest oliivi põhistest sarjadest ei jäte need tooted kunagi juukseid raskeks ega õliseks. Need on eesti klientide kommentaaridJ